contraceptia

Diverse

Postata de buscadomnica cu 12 ani in urma.

buna ziua sant o tanara de 26 de ani problema mea este ca iau pilule anticonceptionale de 2 ani si jumate si nu mai am o menstruatie normala imi vine foarte putin si de culoare inchisa imi recomandati sa ma opresc de luat pastilele.multumesc

Raspunsuri (2)

laura

acum 12 ani

Mergi la ginecolog sau endocrinolog,pt un consult,poate ti le schimba..

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

intradevar trebuiesc schimbate anticonceptionalele. un consult la medicul ginecolog va rezolva cu siguranta aceasta problema.

va urez o seara buna