Ciudat

Diverse

Postata de MalinaT cu 10 ani in urma.

Buna ziua. De 3 zile sunt racita, iar a 3-a zi dimineata m-am trezit cu o durere de burta la stomac si putin mai jos de el ,in aceasi timp stomacul imi chioraia . Am crezu ca imi este foame,dar durerea a persistat pana acum ,la ora 16. Am 13 ani,nu am ciclul menstrual,iar durerea e ca un fel de durere provocata de o febra msusculara,dar mi se pare ca e in interior si nu am cum sa am febra muscular deoarece nu am facut sport ,ci doar am tusit si mi-am suflat nasul. Am luat paracetamol pana acum. Parintii mei cred ca sunt bine si ca e doar o durere de stomac sau o febra musculara. Ce credeti?

Raspunsuri (1)

deepred25

acum 10 ani

poţi dezvolta un fel de febră musculară din cauza tusei, care îţi contractă muşchii abdominali.