ciclul menstrual prelungit

Diverse

Postata de Clau_clau86 cu 13 ani in urma.

luna trecuta (februarie) am avut ciclul de 10 zile dupa care am mai sangerat inca 3-4 zile dar nu tare doar cat sa se pateze chilotul.Nu am nici un fel de durere,doar ca m-am speriat si nu stiu ce sa fac.Oare sa fie din cauza climei,poate influenta asta intr-un fel?pt ca eu am schimbat clima sunt plecata din tara din 28 august 2010 si aici in Italia e foarte multa umiditate.Si in luna noiembrie am patit la fel,doar ca m-a tinut ciclul 7 zile si pt mine e cam mult deoarece eu aveam ciclu 3-4 zile inainte.Sper sa imi raspundeti.Multumesc anticipat si multa sanatate va doresc tuturor !!!

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Nu are clima nici o legatura. In plus esti in Italia nu in padurea ecuatoriala... Incepe prin a lua niste calciu. Daca se repeta sI luna viitoare, trebuie sa consulti un medic.