Ciclu

Diverse

Postata de eugena cu 13 ani in urma.

as vrea sa stiu daca am o problema ,deaorece mie imi vine ciclul 1 data la doua luni,adica o luna da,alta nu.Este vreo problema,sau mai are timp sa devina regulat?ac***a in vedere ca mi-a venit ciclul de 3 ani si ceva.Multumesc anticipat

Raspunsuri (3)

Carpe Diem

acum 13 ani

Ar fi indicat sa mergi la un medic endocrinolog!

Iuli

acum 13 ani

Da, este nevoie de un control endocrinologic, este vorba de o dereglare hormonala, posibil un sindrom al ovarelor polichistice (sau alt fel de dereglare hormonala).

Patrascu A

acum 13 ani

Eu am avut probleme de genul acesta si am fost la un medic homeopat si mi a recomandat tinctura de zmeura.Ai grija ca poate fi si din cauza glandei tiroide.Eu am fost la dr.Campian Mihaela la o clinica noua undeva pe la piata Iancului si pot sa ti spun ca sunt foarte multumita.Am nr de la clinica aceasta daca vrei poti suna si sa te interesezi.021.252.35.35.Multa sanatate