Cheag de sange intarit

Diverse

Postata de Doctoru91 cu 11 ani in urma.

Buna. Acum un an jumate am muncit ceva si mi-am ciupit pielea intr-un loc si s-a facut o basica cu sange, neac***a cu ce o sparge am lasat-o asa iar apoi s-a intarit. Nu ma doare, nu ma deranjeaza (decat vizual), seamana cu o alunita. As fi curios daca e vreo problema, si cum as putea scapa de acest cheag fara interventie chirurgicala. Astept un raspuns. Va multumesc pentru timpul acordat.

Raspunsuri (2)

Utilizator11543169586

acum 5 ani

Si eu am aceiasi problema.
Am folosit o cheie in cruce ca sa scot prezoanele de la roata masinii, dar un prezon era blocat si am facut o basica in palma, care in timp a acumulat sange ai s-a inchegat... Nu stiu ce sa fac, sa merg la doctor sau va trece de la sine?
Multumesc.

Utilizator11543169586

acum 5 ani

Si eu am aceiasi problema.
Am folosit o cheie in cruce ca sa scot prezoanele de la roata masinii, dar un prezon era blocat si am facut o basica in palma, care in timp a acumulat sange ai s-a inchegat... Nu stiu ce sa fac, sa merg la doctor sau va trece de la sine?
Multumesc.