celulita

Diverse

Postata de dede_toma cu 11 ani in urma.

Buna ziua...Am 24 de ani si am o problema de care nu mai scap..Vechea problema celulita.Am 1.68 inaltime si 55 kg..Fac sport 5 zile pe saptamana cate 2 ore,mananc sanatos,nu beau alcool,nu beau acidulat ,nu mananc sarat,nu mananc prajeli ,beau multa apa sau ceai si totusi nu scap de celulita.Ma deranjeaza celulita de pe gambe care s observa doar daca strang cu mana gamba.Iau si anticonceptionale. Credeti ca ar fi o problema hormonala?? Ma puteti ajuta? Multumesc

Raspunsuri (2)

Dr.Naturopat

acum 11 ani

Buna ziua,

Daca doriti sa vorbim despre problema dumneavoastra sau o alta problema ,va invit sa ma contactati printr-un e-mail la adresa [email protected] , unde va pot recomanda un tratament naturist, sau analize medicale ce trebuiesc efectuate,sau sa va indrum spre anumiti medici alopati.

Medic naturopat.

eva31671

acum 10 ani

Pastile pentru celulita -
http://track.cellinea.ro/product/Cellinea/?uid=2484&sid=651&pid=122&bid=adc***aec