Celulita si acidul din apa minerala

Diverse

Postata de C0ryna cu 11 ani in urma.

Ma scuzati daca nu am postat in locul potrivit dar as avea intrebare legata de un mit sau un adevar...Este adevarat ca acidul din apa minerala duce la aparitia celulitei??Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

stoian ionut aurel

acum 10 ani

buna ziua am o intrebare care nu mi da pace
beau de cand ma stiu apa minerala naturala si foarte multa lume mi a spus ca nu e buna ca fac pietre pe la rinichi ca dauneaza etc.
am incercat sa o schimb cu apa plata naturala si in scurt timp am realizat ca imi provoca dureri abdominale
am inceput sa beau iar apa minerala si nu am mai simtit nimic din durerile abdominale
as dorii sa stiu daca e adevarat ce se spune
tin sa precizez ca sunt dependent de apa minerala
astept un raspuns va multumesc