CEFORT, pulbere pentru solutie injectabila

Diverse

Postata de mayugv cu 12 ani in urma.

mi s-a administrat o doza de 500mg de cefort injectabil si inca mai am secretii,la 4zile am mai facut o doza de 250 si la 24ore incanu mi-a trecut..ce-mi recomandati sa fac?

Raspunsuri (2)

mayugv

acum 12 ani

am uitat sa precizez motivul pt care am luat cefort: gonoree

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

.......Ce sa-i faci ? ! Asa se intampla totdeauna ! lucrurile mai importante sunt date uitarii . Consulta-te cu medicul care ti-a stabilit diagnosticul si tratamentul pana la vindecarea completa.