cearcane

Diverse

Postata de treizecisitrei cu 13 ani in urma.

am un baietel de 2 ani si patru luni.Pb de sanatate NU sunt.are tenul f deschis de i se vad si venisoarele.avem si cearcane.aici e pb.caut o crema sau ceva cat mai natural contra cearcanelor.nu e inchis la culoare e mai mult rosu visiniu .sau ce mi recomandati. cred ca e si ceva ereditar.multumesc

Raspunsuri (1)

mirela

acum 13 ani

si eu am o fetita de 3 anisori cu aceste cearcane,cred ca e ceva ereditar,dar din cate am inteles poate fi si din cauza viermisorilor,sunt si produse naturale contra lor,la farmacie iti poate spune ce anume,daca mai aflu ceva iti scriu,pa