cearcane foarte mari

Diverse

Postata de cu 10 ani in urma.

Buna,de mai bine de jumatate de an nu dorm noapte deloc,la inceput nu dormeam deloc,apoi cate 3-4 ore iar acum 2 ore pe noapte,de atunci am niste cearcane foarte mari care nu mi-au trecut si mi-au aparut si niste riduri.Daca o sa imi revin cu somnu cearcanele o sa imi treaca chiar daca nu am dormit de mai bine de humatate de an?am 19 ani.

Raspunsuri (3)

Diaana

acum 10 ani

incearca Melatonina, (haya labs sau natrol, de 3 sau chiar 5 mg), este natural si nu da dependenta. eu am suferit de depresie, si tot asa nu puteam sa dorm, sau ma trezeam si nu mai puteam sa adorm. dupa ce iti vei regla aceasta problema, vor disparea si cearcanele . Ridurile din pacate nu.... incearca sa rezolvi cat mai repede, ca risti sa te imbolnavesti.

Diaana

acum 10 ani

incearca Melatonina, (haya labs sau natrol, de 3 sau chiar 5 mg), este natural si nu da dependenta. eu am suferit de depresie, si tot asa nu puteam sa dorm, sau ma trezeam si nu mai puteam sa adorm. dupa ce iti vei regla aceasta problema, vor disparea si cearcanele . Ridurile din pacate nu.... incearca sa rezolvi cat mai repede, ca risti sa te imbolnavesti.

victoras

acum 10 ani

Ar trebui sa iti revii dupa o cura cu Ca si Magneziu sau Magnerot.De ce nu dormi?Nu poti sau stai pe pc sau lucrezi numai noaptea? Risti sa te imbolnavesti sau sa faci odepresie. Somnul are rol de a reface organismul>>>