Ce trebuie sa fac?

Diverse

Postata de camee cu 13 ani in urma.

ACUM O SAPTAMANA AM INCEPUT SA AM DURERI IN ZONA OMBILICULUI SI CAND URINEZ AM ARSURI SI USTURIMI.CE POATE FI SI CE AR TREBUI SA FAC?CE TRATAMENT POT URMA?

Raspunsuri (2)

Sheila

acum 13 ani

Nu ai cum sa urmezi un tratament inainte de a afla cauza.
Poate fi vorba de o infectie urinara sau o BTS.
Ai schimbat partenerul in ultima perioada si ai facut sex neprotejat?

camee

acum 13 ani

SUNT CU SOTUL MEU DE 8 LUNI DE ZILE SI AM FACUT NEPROTEJAT.AM MAI AVUT O RELATIE INAINTE DAR NE AM PROTEJAT.