----- ce sfat imi dati ---

Diverse

Postata de crhistoper cu 14 ani in urma.

D-l doctor am si eu o problema cu baietelul are varsta de 12 ani si are penisul mic si am folosit pregnil injectabil 1 luna de zlie si nu a dat randament nimic si sant frt dezamagit si eu si sotia din cauza lui nu stim incotro sa mergem cu el si ce este de facut si are in greutate 58 kg ,, momentan este la regim indrumatima va rog unde sa ma duc cu el si ce sa fac sa fie si el ca toti baieti cu organele genitale normale .. zi de zi imi spune tata te rog frm sa ma faci si pe mine bine ca ajung mare si ce am sa fac . va rog ajutatima si indrumatima ce este de facut .. va multumesc si raman cu speranta ca ca imi dati un sfat si ma ajutati citind acest mesaj . va multumesc mult mult mult

Raspunsuri (4)

lavinia

acum 9 ani

ati reusit sa rezolvati problema?cred ca baiatul meu de 10 ani are acest lucru,e f mic.ce sa fac?

maria

acum 9 ani

ati gasit rezolvare pt problema, as dori si eu solutia pt o astfel de problema , va multumesc

George

acum 8 ani

Cum sa rezolvat problema ? Am si eu o problema cu băiețelul meu. Un raspuns va rog

George

acum 8 ani

Cum sa rezolvat problema ? Am si eu o problema cu băiețelul meu. Un raspuns va rog