ce se intamla

Diverse

Postata de gina@gina cu 12 ani in urma.

am si eu o durere deasupra si sub san durere care duce an bratul stang cu tot cu coasta,am o durere sin umarul stang ,poate sa ma ajute si pe mine cineva.

Raspunsuri (2)

Delia

acum 12 ani

Si eu am avut o astfel de durere si am fost foarte speriata. Am facut mamografie si a iesit bine. Durerea in umar inca o am. Poate e de la reumatism, artroza, de la o miscare fortata sau poate de la muscatura de capusa. Oricum fereste-te de umezeala, rece, curent, miscari repetitive si evident de muscatura de capuse.

Informatii suplimentare

acum 12 ani

Cati ani ai ? De ce boli suferi ? Ai alaptat ? Ai reumatism sau prob. cu inima ?
De la ce crezi ca ti se trage durerea ? Ai mai avut asa ceva ?