ce sa fac???

Diverse

Postata de pykiys cu 11 ani in urma.

buna ziua sunt anca si am 16 ani si de vinerea trecuta adica 8 zile am niste dureri uneori groaznice in partea stanga a abdomenului. e adevarat mam cam fortat putin in acea seara descarcand niste moluz dintr-o caruta si dupa aceea cand am ajuns acasa am inceput sa simt durerlie de nici nu puteam sa ma misc.de atunci mi sa umflat foarte vizibil prima data toata partea care sunt coastele si pana azi mi sa umflat toata partea stanga si ma doare foarte tare de nici nu pot face treaba nici sa ma aplec in jos nu-mi permite ce sa fac unde sa ma duc si ce ar putea fi ajutatima va roooooog .urgent ca nu stiu. Va multumesc.

Raspunsuri (1)

Sigada

acum 11 ani

Mergi neaparat la un control la un medic internist sau chiar la o camera de garda ac***a in vedere ca este inflamata toata partea stanga;.