ce sa fac?

Diverse

Postata de ionela283 cu 15 ani in urma.

Am 23 de ani,INALTIMEA 1,66,55kg.si as vrea sa va intreb de ce arat ca si unul de 16,Ce sa fac sa ma dezvolt un pic.

Raspunsuri (1)

Laurentiu6126634

acum 15 ani

Buna Iuly. Daca parintii tai sunt mici de inaltime, inseamna ca ai mostenit acest inconvenient. Eu am 22 de ani si masor 1,54 dupa mama mea care e chiar un pic mai mica. Din pacate la aceasta varsta nu poti face mai nimic. In perioada adolescentei poate daca practicai un sport care iti facilita cresterea in inaltime cum ar fi inotul, basketul, mai cresteai un pic in inaltime. Dupa cum cred ca sti esti la varsta in care coprul nu se mai dezvolta asa mult, cel putin nu in inaltime. Ai putea totusi sa mananci un pic mai gras, dar fara a aexagera, asta te-ar ajuta sa mai cresti in greutatate.
Sper ca ti-am fost de folos intr-un fel. Numai bine.