Ce sa am ? Nimeni nu stie

Diverse

Postata de cata931 cu 10 ani in urma.

Buna ziua,de o saptamana jumate ma confrunt cu niste dureri .. Durerile sunt la abdomen , ma doare cand in dreapta jos , cand in dreapta sus , cand in stanga jos , cand in stanga sus , cand stomacu / burta , ce sa fie ?
Am fost la urgente mi sa spus ca nu am apendicita si mi-a dat dr.chirurg tratament ptr ulcer,azi e ultima pastila pe care trebuie so iau si tot ma doare, analizele au iesit bune, ce sa fie ?
Multumesc . PS am 20 ani

Raspunsuri (1)

Manea Rodica

acum 10 ani

ai facut examen coproparazitologic? Poate ai paraziti in organism si din aceasta cauza ai aceste dureri. Iti recomand un tratament naturist foarte bun pentru asa ceva.. este cu tinctura de nuca neagra, pelin si cuisoare.. ma tii la curent! sanatate