ce pot avea?

Diverse

Postata de nickcami cu 12 ani in urma.

Buna ziua!De ceva timp incoace,mai exact cam de o luna am inceput sa am ameteli si cateodata vedere incetosata in special dupa ce ma uit la televizor sau la calculator,de asemenea si o tensiune oculara.Tin sa precizez ca majoritatea timpului il petrec in casa in fata calculatorului sau a televizorului,neac***a un serviciu pentru moment,pentru ca am grija de fetita mea de 2 anisori.Sunt un pic derutata,pt ca in urma cu doua luni am tinut si o dieta disociata si ma gandesc ca aceste ameteli ar putea fi si din cauza unei anemii,in schimb nu ma simt slabita.Unde sa ma duc,la oftalmolog sau la medicul de familie pt analize?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

La amandoua.

Medic Epuran

acum 12 ani

Recomandarea utilizatorului Iuli pentru un consult oftalmologic şi un consult la medicul de familie este foarte bună