Ce poate fi?

Diverse

Postata de simo25 cu 12 ani in urma.

Buna am o intrebare de mai bine de un an dupa ce termin cu menstruatia la cateva zile am un lichid de culoare galbena si foarte urat mirositor am fost la medic si mi sa spus ca e o infectie vaginala am facut tratament atat eu cat si sotul meu dar se repeta din nou nu stiu ce sa mai fac ajutatima ca mirosul e groaznic si dureaza cam o saptamana multumesc si va rog sa ma ajutati

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

ar fi bine de efectuat un consult ginecologic, frotiu citobacteriologic al secretiei vaginale si un examen al sumarului de urina.