Ce poate fi?

Diverse

Postata de cristina243 cu 12 ani in urma.

Sotul meu spune ca simte ceva in gat.Atunci cand lasa capul pe spate si apasa cu mana sub omulet e convins ca simte ceva acolo.A fost la un control endocrinologic si a zis ca nu e nimic, a facut si o ecografie tiroidiana si e in regula, medicii spun ca e pe fond nervos. Ce credeti ca ar putea fi? Ce analize ar mai trebui facute ca sa fim siguri ca nu e nimic rau?

Raspunsuri (2)

cristina243

acum 12 ani

Sotul meu spune ca simte ceva in gat.Atunci cand lasa capul pe spate si apasa cu mana sub omulet e convins ca simte ceva acolo.A fost la un control endocrinologic si a zis ca nu e nimic, a facut si o ecografie tiroidiana si e in regula, medicii spun ca e pe fond nervos. Ce credeti ca ar putea fi? Ce analize ar mai trebui facute ca sa fim siguri ca nu e nimic rau?

Iuli

acum 12 ani

Analize hormonale. Daca ies bine, consult la psiholog.