ce inseamna cand imi amorteste mana stanga?

Diverse

Postata de Giana27 cu 13 ani in urma.

mama mea in varsta de 52 de ani. a facut analize ..si a iesit colesterolul mare 239.. trecidele au iesit 229.. si a pescris medicul ....Preductal pt inima ...sortis...si Dicloreum..Neuromultivit..pt nisip la un rinichii ia dat No spa.. Lipanthyl supra..si eurovita si rowatinex ..rowachol..si omez..si Gabaran..si mitroclegerina la nevoie...nu e lamurita de pastile tot nu se simte bine....vrea sa nu le mai ia pt ca mai rau Ii fac ....daca ma puteti ajuta cu un sfat pt ea va rog...si de o luna de zile ii amorteste mana stanga sa mearga la un cardiolog??? astept un raspuns va multumesc.

Raspunsuri (3)

l

acum 13 ani

Da,sa mearga la cardiolog
Pentru scaderea trigliceridelor si colesterolului - un grepfruit pe zi - sau un pahar de suc de grepfruit, dimineata pe stomacul gol - 1/2 ora nu se mananca nimic.

Frimu silvia

acum 8 ani

Nu mai dați sfaturi la oameni daca nu aveți pregătirea sa va permita asta
Când iei sortis
nu ai voie sa mănânci grepfrut. In general citrice

adrianflorin

acum 3 ani

Pe vremuri era acceptat colesterol300.. Acum e 240.deci multi si ar dori sa aiba valorile astea... Sa iei atatea tablete pt valori in limita..