ce ar putea sa fie?

Diverse

Postata de oradean cu 13 ani in urma.

de cate ori iau masa ma simt rau.am o stare generala p***a ,ameteli ;respir mai greu ;greata.daca cumva exagerez cu mancatul ma simt asa de rau ca trebui sa ma pun jos ,ma trec toate apele si abia respir .mi se poate intampla chiar si de la o pizza intreaga .am 170 am slabit de la 85 la 79 in 5 luni fac miscare zilnic ma feresc de carnea grasa , beau un pahar de vin in fiecare seara ,nu inteleg ce am si nu stiu la ce fel de medic sa apelez.ma poate cineva indruma?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Cautati un medic gastroenterolog cat mai curand. Daca analizele ies bune, apelati la un psiholog.

Sanatate!

oradean

acum 13 ani

multumesc pt. raspuns, am sa caut un gastroenterolog ,la psiholog sper sa nu fie cazul.toate cele bune! oradean

florin

acum 13 ani

Am facut operatie de varice la medicul Zamfir,si prescris wobenzin.Urmeaza sa il
iau,dar eu mai consum seara cate o bere o avea vre o importanta?Cine stie/

Mary Jane

acum 13 ani

La medicul de familie in primul rand care te va indruma unde ai nevoie. Multa sanatate