Ce ar putea fi??

Diverse

Postata de titza012 cu 12 ani in urma.

Buna ziua!! De ceva zile simt o durere la nivelul stomacului si respir mai greu. Noaptea e ceva mai accentuata durerea iar din cauza asta simt uneori ca ma sufoc. Mai am si intepaturi in partea dreapta sub san si spatele ma cam supara. Am mai intalnit durerile astea si inainte si mi-a prescris doctorul de familie o reteta dar nu a avut un rezultat imediat si definitiv. Le am tot mai des, ce ar putea fi??

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 12 ani

Buna ziua!
Cauzele pot fi multiple( musculoscheletale, cardiace, gastrointestinale) de aceea trebuie sa consultati cat mai degraba medicul internist pentru un diagnostic corect si tratament adecvat!!