Ce am doctore?

Diverse

Postata de HappyTime cu 12 ani in urma.

De 2 zile ma doare anusul...ca si cum as avea cioburi de sticla,mai ales cand fac scaun ma doare ingrozitor,chiar si vreo 10 minute dupa.Si atunci cand imi contract muschii acelei zone ma doare teribil.Ce am doctore,astept raspuns cat se poate de repede,mii de multumiri !

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Ar fi indicat consultul unui gatroenterolog, cel mai în măsură să stabilească un diagnostic exact în cazul d-vs.

????

acum 11 ani

ai fost la doctor ce ti-a zis?