carucioare pentru invalizi

Diverse

Postata de LUMI 127851 cu 14 ani in urma.

Aaaa,

Scuze,
pentru a sti despre ce intreb :):
//sfatulmedicului.ro/articole/Alergologie-imunologie/Tratamentul_infectiilor_respiratorii_acute_si_cronice_prin_terapia_cu_aerosoli_2187.html

Multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

acum 14 ani

Buna,

Multumesc pentru raspuns; pe site am vazut ca ar costa 2 milioane si ceva; sper sa fie vorba despre acelasi aparat;
Oricum, multumesc!

LUMI 127851

acum 14 ani

Buna ziua! Ma intreb daca un invalid care are nevoie de de un carucior pentru a se deplasa il poate ajuta statul intr-un fel? Cel pe care il avea s-a uzat asa ca nu-l mai poate folosi.
Lui ii trebuie un carucior tip sport(pentru adulti)nu foarte mare din import chiar si contra cost evident pretul sa nu fie piperat. PS cele romanesti fac mult zgomot iar lui ii trebuie unul cu care sa se deplaseze cat mai usor. El este o persoana cariua ii place sa se descurce singur fara sa depinda de cineva si de aceea are mare nevoie de acest tip de carucior.
Daca se poate sa-l ajutati nu ezitati sa raspundeti