Care este problema amortelii mainii si durerii?

Diverse

Postata de crystiano cu 6 ani in urma.

Acum ceva timp am cazut in mana si la cateva zile mi sa innegrit in zona bratului chiar deasupra cotului , mana nu sa rupt doar ca nu puteam sa o indrept din cauza durerii . dupa ce sa vindecat am observat ca daca nu o tin dreapta in cateva minute incepe sa imi amorteasca incepand din zona cotului si am o durere usoara , dar nici nu pot sa o indoii suficient cat sa imi ating umarul ,daca incerc sa o fortez cu cealalta pentru a face asta resimt o durere pornind din zona antebratului oprindu-se la cot , deci ce poate fi?....posibil sa se fi dislocat cotul si sa se fi vindecat asa?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/cauzele-amortelilor-de-la-nivelul-bratelor_9043