capsulele

Diverse

Postata de miss_eu cu 11 ani in urma.

Cum se iau capsulele ColonFit?
Pe indicatii scrie 2 pastile seara si pe urma un pahar cu apa.
Dar nu e specificat clar cum se ia (ca sa aiba efect totusi),adica : pe stomacul gol, sau dupa ultima masa, sau dupa un anumit timp dupa cina si amadoua in acelasi timp?

Raspunsuri (3)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Capsulele le puteti lua asa cum prescrie firma care le propune. Daca doriti o parere personalizata ma puteti contacta personal la date care sunt deja inregistrate pe sit.
Aici aveti unele informatii cu privire la acest produs. Mult succes

Naturopat Claudia

acum 11 ani

http://www.naturaplant.ro/produse/5155/colon_fit

miss_eu

acum 11 ani

Nu a luat nimeni ColonFit? Ce puteti sa-mi spuneti despre el?