cancer?

Diverse

Postata de ionut270899 cu 10 ani in urma.

Buna.am 14 ani .am in spatele capului exact de unde incepe craniul o mica umflatura . E o portiune de mai putin de 1cm putin mai ridicata decat restul .am pus intrebarea asta pe tpu si mi-au raspuns ca am cancer.sunt foarte speriat.

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este indicat sa consultati medicul de familie ( pentru inceput) pentru evaluare. Nu este cazul sa va impacientati daca nu aveti un diagnostic cert. Poate fi un lipom- destul de frecvent intalnit in randul pop**atiei.

ionut270899

acum 10 ani

Pai lipomul nu este moale ? Ce am eu este o umflatura a craniului,poate asa e capul meu.