Buze...

Diverse

Postata de mayb_e cu 12 ani in urma.

Mi se pare ca mi se depigmenteaza putin culoarea buzelor mai ales in colturi ,ce sa folosesc ?>?

Raspunsuri (7)

Iuli

acum 12 ani

Ruj de buze sau mai bine un consult la psiholog.

mayb_e

acum 12 ani

De ce la psiholog...ca doar vorbeam serios :-??

laura

acum 12 ani

Mergi la un dermatolog..vezi ce spune..

Iuli

acum 12 ani

Pentru ca esti ipohondra. Nu este absolut nici o rusine.

laura

acum 12 ani

Iuli,scuza-ma ca intervin,dar unde ti se pare ca e ipohondra,si ca i-ar fi rusine?

Iuli

acum 12 ani

Citeste toate intrebarile ei de pe acest site, te rog. Nu am zis ca ii e rusine, am zis doar ca nu e nici o rusine. Ai mai auzit de "depigmentarea culorii buzelor"? Chiar sunt interesata.

laura

acum 12 ani

Nu stau acum sa caut vechile ei postari,eu ma refeream strict la problema asta cu buzele..i-ai recomandat un psiholog,ceea ce nu cred este cazul,si da nu este nici o rusine sa mergi la psiholog,dar asta va decide ea,daca are nevoie..in legatura cu buzele,cine stie..se poate de la fumat,de la anumite produse de machiaj,etc,sau in cel mai rau caz,vitiligo..