buze amortite

Diverse

Postata de STL cu 13 ani in urma.

imi amortesc buzele si fata supa care nu mi le mai simt,imi puteti spune ce am?Multumesc

Raspunsuri (7)

Filipa

acum 13 ani

Poate ai lipsa de calciu si faci spasmofilie/tetanie. Mergi la doctor.

Zem Brevis

acum 12 ani

Îmi amorţesc buzele în perioade scurte. De asemeni simt pe buze ca şi cum aş avea fire de lână, nu de păr.

diana

acum 11 ani

buna ! ai aflat de la ce era amorteala? ca si eu patesc asa...ca si cum as avea fire d paianjen sau intepaturi mici pe fata ..maini si picioare....

aurelia

acum 10 ani

TREBUIE SA MERGI LA UN NEUROLOG SUNT PROBLEME CU CEAFA POATE FII O DISCOPATIE CERVICALA SAU CHIAR HERNIE CERVICALA SAU O ISCHEMIE CEREBRALA DE LAO INSUFICIENTA BAZILARA CELEBRALA . SUCCES LA UN NEUROLOG BUN.

any

acum 8 ani

din ce am citit pe aici sfatul e sa mergi la doctor ...pai daca ma duceam la doctor nu mai stateam sa casc gura la toti presupusii medici de pe internet ..cine se duce la doctornu mai cauta solutii aici ....si din cate vad sunteti numai publicitate si neprofesionism ...ms pt sfat ...data viitoare ma cac in gura doctorilor virtuali

gigi

acum 8 ani

nu te ajuta medici specialisti din ROMANIA ca nu avem medici numai cirpaci [ susteri ] medicii romani sunt in alte tari pentru ca si-au batut joc guvernanti de ei.

Irina

acum 8 ani

As vrea sa stiu daca pana la urma at fost la specialist(neurolog)pentru problema asta(amortea)si daca da ati putea sa-mi spuneti si mie ce v-a spus?multumesc.