buric

Diverse

Postata de membru243316 cu 10 ani in urma.

simt o durere in jurul buricului

Raspunsuri (2)

Kristina Hurmescu

acum 10 ani

asa a inceput si la mine problema.. cu mici dureri in jurul buricului, apoi episoade de crampe, balonari, dureri de cap si stari de voma.

am fost la medicul de familie si mi-a recomandat sa fac un examen coproparazitologic. Acolo.. SURPRIZA! Mi-au depistat stadii de tenie si giardia.

am inceput cu tratamente usoare din comert.. care nu aveau deloc efect, ba din contra...

Acum 3 saptamani,la recomandarea unui medic din Bucuresti, am achizitionat de pe situl ***.ro un pachet de detoxifiere si deparazitare.

Sincer va spun, acest pachet m-a ajutat sa elimin acesti nenorociti de paraziti .. Mi-am propus sa fac reclama la acest pachet si sa il recomand si prietenilor pentru ca FACE MINUNI IN ORGANISM

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Consultati medicul internist.