buna

Diverse

Postata de bubu&bala cu 12 ani in urma.

buna ma numesc ioana si am 22 de ani ,si intrebarea mea este de ce tot ma sageata in partea stanga de unde incepe sanul stang putin mai sus si ma sageata deja de mult era cand nu ma puteam ridica asa ma sageta si azi dimineata inainte sa ma trezesc din somn ma sagetat foarte foarte tare si am inceput sa tremur cam 5 secunde am nevoie urgent de un raspuns deoarece sun in strainatate si nu am doctor si as vrea sa stiuu despre ce este vorba, multumesc

Raspunsuri (3)

Medic Epuran

acum 12 ani

Din descrierea d-vs este vorba probabil de un junghi intercostal (nevralgie intercostală). Dacă durerea persistă ar fi recomandat consultul unui medic internist

bubu&bala

acum 11 ani

multumesc pt raspuns dar ce inseamna aia este ceva de care sa imi fac griji si da ma mai ia cateodata multumesc mult

Liviu

acum 11 ani

//sfatulmedicului.ro/index.php?module=ForumQuestions&action=view&id=42484&group_id=181