buna

Diverse

Postata de lucian_luc cu 12 ani in urma.

as dori un sfat.am o rana deschisa de 2 luni si am ancercat tot felul de tratament si pansamente speciale dar tot nu se vindeca.am auzit ca propolisu este indicat ptr. asa ceva,dar doctorul spune ca nu e bun.as vrea sa stiu daca este cineva care a folosit asa ceva antrun caz similar?

Raspunsuri (2)

colnago

acum 12 ani

Incercati cu incredere pansament, cit si consumind bautura bioactiva Tahitian Noni. Prin substanta xeronina ajuta la regenerarea celulelor.

Adrienne

acum 12 ani

Propolis spray,formeaza o pelicula protectoare, sub care se reface tesutul si grabeste cicatrizarea leziunilor. Este un antibiotic natural. Citeste prospectul si vei vedea singura ca este bun.