buna

Diverse

Postata de ione20 cu 12 ani in urma.

MA NUMESC IONELA AM 20 DE ANI SI AM 65 DE KG SI AM PROBLEME CU COLONU AM DEFAT COLON IRITABIL TOT TIMPUL SUNT BALONATA SI CHIAR MA INTREABA COLEGELE DACA SUNT ANSARCINATA VAROGA SA AM SPUNETI CE TRATAMENT TR SA IAU. VA MULTUMESC

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Referitor la problema d-vs vă recomand citirea articolului ˝Sindromul de colon iritabil˝ de pe siteul sfatulmedicului.ro

ina

acum 12 ani

Eu am luat o perioada espumisan si duspatalin, unul inainte celalalt dupa masa. Pe mine m-a ajutat