buna

Diverse

Postata de knutz0r cu 13 ani in urma.

am o intrebare
ma simt foarte alert ,am senzatia ca fac totul foarte repede (miscarti ale corpului etc.) desi nu e asa, e un fel de panica, nu stiu de ce, chiar acum mi se intampla in timp ce scriu, nu am mai patit de mult dar mi s-a mai intamplat cand eram mic, ce ar putea fi?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Ai luat ceva? Drog, medicament, ai baut cafea, ai mancat ciocolata, ai baut alcool?
Descrie mai bine senzatia. Ti-e rau sau nu? Transpiri? Simti ca te sufoci? Simti ca vrei sa fugi, simti ca lesini? Descrie mai clar.

knutz0r

acum 13 ani

nu, nu am luat nimic
pur si simplu aveam senzatia ca miscarile mele sunt foarte alerte

Gabriel

acum 13 ani

Poate sa fie un atac de panica, un inceput de depresie, orice. Sfatul meu este sa vezi un psiholog, caruia sa ii detaliezi simtirile tale. Sanatate!