buna ziua?

Diverse

Postata de MembruMobileApp1518795924 cu 6 ani in urma.

de ceva vreme am intepaturi in zona inimii iar mana stanga cu dureri in cot si mereu amortita ,,,,,ideea este ca de curand am facut un ekg intern , la locul de munca si mia iesit bradicardie sinusala , probabil infarct miocardic vechi ....mentionez ca am varsta de 29 de ani ....durerile in partea inimii nu apar atat de des dar amorteala persista mereu . va multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Tulburari-de-ritm-si-conducere/bradicardia_155