buna ziua

Diverse

Postata de AdrianaCristina cu 9 ani in urma.

buna ziua am si o problema,de aproape 2 saptamani ma doare in partea dreapta a pieptului deasupra sanului si niste dureri puternice ca si o intepatura si ma simt foarte rau persista cam 2-5 minute dar apoi revin mai tarziu ,va rog mult sa imi dati un raspuns ca sa stiu unde sa apelez sau sa fac.va multumesc astept raspuns

Raspunsuri (1)

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 9 ani

Inteleg ca va sperie aceste simptome! Este posibil sa fie un junghi intercostal sau/si stres, anxietate. Pentru inceput puteti apela la medicul de familie, acesta va sti ce analize si tratament sa va prescrie, sau daca este cazul va poate da trimitere la un alt medic specialist.
Cu cat apelati mai repede la vizita medicala, cu atat mai bine pentru starea dvs. de sanatate, in plus diminuati stresul, teama legata de o posibila afectiune.

Multa sanatate!
Psih. Roxana Pătrașcu
Telefon: 0721.349.765
Mail: [email protected]

Website: www.psihoutil.ro