buna ziua!

Diverse

Postata de danieladinca1 cu 10 ani in urma.

de cateva saptamani nu mai pot manca..nu stiu de ce am luat si calciu..mananc doar o data pe zi si foarte putin..ma puteti ajuta cumva?

Raspunsuri (6)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este indicat sa consultati medicul internist pentru o evalaure clinico-biologica.

cauza

acum 10 ani

In general cine nu mai poate manca nu mai are chef de viata din cauza unui eveniment trist.
Ce ti s-a intamplat ?

danieladinca1

acum 10 ani

nu mi s-a intampat nmk doar k imi vine sa vomit cand incerc sa mananc..

FreeStyle11

acum 10 ani

Pai mai exact ce simti de numai poti manca?Nu ai pofta sau simti un deranj la stomac sau la intestine?Dute la medicul internist si spunei exact simptomele, nu neglija treaba asta ca poate sa fie grava in timp, poti sa pierzi vitamine, minerale daca mananci asa putin.

danieladinca1

acum 10 ani

nu am pofta de mancare..dak pun ceva in gura imi vine sa vomit.

Daniela Mosescu

acum 10 ani

Trebuie sa mergi la medic;ar putea fi o afectiune a ficatului .