buna ziua

Diverse

Postata de danieladinca1 cu 10 ani in urma.

am o problema..de cateva zile tot ametesc..am cazut jos k ameteam nu mai simteam corpul si vedeam negru.si knd am cazut jos am inceput sa simt mainile picioarele dar amortite..m-am ridicat m-am pus in pat si mi-am revenit ...am luat un calciu.nici nu prea mananc..nu am pofta de mancare.

Raspunsuri (5)

maria p.

acum 10 ani

Cred ca este anemie,dar trebuie vasut de medicul de familie,nu trebuie neglijat.

Diana Constantin

acum 10 ani

Ai folosit vreodata alge marine pentru intarirea sistemului imunitar? Atat eu cat si familia mea consumam de doua ori pe an capsule cu Imune. Sunt formate din alge marine chlorela si spirulina si au rolul de a intari imunitatea. Totodata, este considerat un extraordinar produs anticancer

danieladinca1

acum 10 ani

nu am folosit..o sa incerc.multumesc frumos

danieladinca1

acum 10 ani

va multumesc frumos!

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa efectuati o evaluare clinico-biologica : buletin de analize, EKG, radiografie pulmonara, ecografie abdominala, etc. Ar fi bine sa consultati medicul internist.