buna ziua

Diverse

Postata de adrianad. cu 11 ani in urma.

buna ziua!Va rog sa ma ajutati . am 30 de ani si nu ma simt prea bn. nu am medic de familie si am mici probleme cu sanatatea. rugamintea mea este urmatoarea: as dori sa imi fac un set de analize complet la singe as dori sa imi scrieti ce analize sa fac ca eu sa ma duc sa le fac contra cost, analize ce ar putea depista orice boala, dupa care la fel la inima ( eco, ekg si ce ar mai fi..... la fel in care sa depisteze orice) si la plamini (rx si ce o mai fi). sunt ff speriata si nu are cine sa ma indrume in acest sens. va multumesc si astept un raspuns !

Raspunsuri (3)

DrCliniplus

acum 11 ani

Centrul Medical Cliniplus promoveaza in Romania cel mai performant program de management al greutatii corporale sub supraveghere medicala. Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la nr de tel 0213151743 sau sa accesati site-ul nostru: www.cliniplus.ro

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Puteti efectua: hemoleucograma, VSH, CRP, TGP, TGO, creatinina, glicemie, colesterol, trigliceride; electrocardiograma, radiografie pulmonara, ecografie abdominala.

adrianad.

acum 11 ani

va multumesc din suflet pentru raspuns!