buna ziua!

Diverse

Postata de ioana-ancuta cu 13 ani in urma.

am o problema mai neobisnuita,zic eu.de cateva luni genunchiul stang mi se invinetesteam urmarit sa vad cauza,am crezut ca ma lovesc dar mi-am dat seama ca nu e de la asta.imi trece din cand in cand dar vineteala apare iar.n-am mers la medic pt ca nu ma durea dar acum a inceput sa ma doara atunci cand apas.nu e durere insuportabila,e curiozitate mai degraba.in speranta ca voi primi un raspuns,va multumesc!ancab.

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Ar putea fi o problema de coagulare a sangelui (tromboza) sau diabet. Daca luati anticonceptionale poate fi de la ele. Faceti analize amanuntite si cat mai curand!