Buna ziua,

Diverse

Postata de ady_lowe cu 13 ani in urma.

De ceva timp am o durere in partea dorsala. Nu imi dau seama unde ma doare exact. O simt tot timpul insa nu este de intensitate mare. Nu ma doare la scaun nici cand stau jos. Ma doare mai tare cand ma aplec si cand ma misc intr-o parte sau alta. Am avut o perioada cand imi trecuse, insa acum a reaparut si este mai puternica.
As dori sa aflu daca poate fi vorba despre ceva grav si ce este de facut.
Multumesc!

Raspunsuri (3)

danyelin

acum 13 ani

Buna.Iti sugerez sa mergi la medic si ar fi chiar indicat sa-ti faci o colonoscopie.Toate bune!

nhb

acum 13 ani

jyu

vero

acum 13 ani

poate sa fie de la coloana vertebrala