Buna ziua!

Diverse

Postata de marius...saha cu 14 ani in urma.

Am si eu o intrebare daca puteti sa ma ajutati! am stat in soare acum o saptamana cam 2 ore cu capul descoperit , si cand am ajuns acasa imi venea sa vomit , ameteam si ma durea capul , urmatoarele 3 zile ma durea capul rau cand ma trezeam , iar cand dadeam cu apa rece pe fata se ameliora durerea, dupa 3 zile am fost la farmacie si am intrebat ce e cu durerea doamna de acolo mi`a zis ca ori am insolatie ori de la curent si mi`a dat nurofen pastile moi. am luat nurofen m`i s`a ameliorat durerea cat de cat! acum dupa o saptamana ma doare in zona cefei vena din stanga si ochiul stang ma ustura , iar cand ies afara la soare ma doare si mai rau:(...! Va rog frumos daca puteti sa ma ajutati:) ! Buna ziua!!!

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 14 ani

In mod sigur ai facut insolatie pe care nu ai tratao corespunzator sau, ai facut lucrul acesta prea tarziu. Mergi la medicul de familie si vezi ce-ti spune, poate-ti recomanda si alte investigatii. Multa sanatate !