Buna ziua, vreau sa stiu daca am putin osul umflat daca se va mai reface vreodata ?

Diverse

Postata de MembruMobileApp150330210427665 cu 7 ani in urma.

Buna ziua, am dat cu pumnul in masa si mi se umflase putin mana la taisul mainii acolo aproape de inchetura se facuse ca o galma mica dar am pus gheata si nu mai am nimic acum insa cand ating cu degetul osul de la taisul mainii e putin curbat si vreau sa stiu daca o sa mai refaca vreodata asa cum era precizez ca nu e nimic vizibil la mana, doar simt cand ating cu degetul, o sa isi mai revina vreodata sau exista vreun leac, tratament ? Multumesc.

Raspunsuri (1)

Dr. Petre Muresan

acum 7 ani

Va recomand sa faceti o radiografie a zonei respective pe care sa o vada si sa o interpreteze un medic radiolog. Numai dupa aceea vom putea avea un raspuns mai bine conturat la intrebarea dumneavoastra
dr Petre Muresan