Buna ziua?estr prea mare markerul tumoral CA 15 _3?

Diverse

Postata de Utilizator11552661414 cu 5 ani in urma.

Buna ziua,era promoție la analiza Ca 15 _3 si mi _am facut aceasta analiza,mi_a iesit 44,ar trebui să mă îngrijoreze.Am 42 ani si nu am avut alte probleme,precizez ca am gastrita. MULTUMESC anticipat

Raspunsuri (1)

Dr. Petre Muresan

acum 5 ani

Acest marker poate sa creasca nu numai in patologia sanului ci si in alte situatii. De aceea este bine sa faceti niste investigatii pentru a depista la timp eventuale probleme. Cereti medicului de familie o trimitere in acest sens.
dr Petre Muresan