buna tuturor

Diverse

Postata de danniel cu 12 ani in urma.

in urma cu aprox 2 luni am fost racit foarte tare si am avut temperatura 3 zile la rind.in urma tratamentului raceala mi a tracut dar am ramas cu o problema foarte mare.din cind in cind daca imi este frig apare o usturime in momentul urinarii pe canalul de urina.deasemenea am observat ca sperma este mai mult transparenta si nu mai e albicioasa cum era inainte.ce trebuie sa fac?multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Pentru a identifica cauza care produce aceste semne şi simptome descrise ar fi recomandat consultul unui medic urolog precum şi efectuarea unui sumar de urină şi a unei uroculturi

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

ar fi bine sa efectuati un consult urologic, un examen al sumarului de urina si sedimentului urinar