Buna seara

Diverse

Postata de Annylou cu 10 ani in urma.

De cateva zile simt o durere care apare cand si cand in spate in zona plamanilor. este o durere ascutita care nu tine mai mult de 3-4 secunde si care apare de 10 pana la 15 ori pe zi. stiu ca ar trebui sa merg la medic, dar as dori un sfat de la dumneavoastra intai. va multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Poate fi o nevralgie intercostala. Este recomandat sa consultati medicul internist pentru evaluare ( radiografie pulmonara).