buna seara

Diverse

Postata de Pamela3 cu 12 ani in urma.

am si eu o intrebare ...cei drept nu am fost la un consult ,ma ustura ochii foarte tare,imi inlacrimeaza mai tot timpul si simt cum as avea parca un gunoi! nu folosesc make-up ! e posibil sa am nevoie de ochelari? multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

ar fi bine de efectuat un consult oftalmologic .
daca se asociaza secretii alb-galbui, arsuri oculare, vedere incetosata, sensibilitate la lumina poate fi vorba de o conjunctivita ce necesita picaturi sau unguente la nivelul sacului conjunctival.