buna seara

Diverse

Postata de ellapc99 cu 12 ani in urma.

Am si eu o intrebare la dumneavoastra. Am un baietel de 7 ani care are de ceva timp iese si de 4 ori pe zi (scaune) preciez ca sunt scaune normale(nu este deranjat la stomac) .Vreau sa va intreb daca este normal sau trebuie sa merg la un medic cu el. P.S nu ii administrez nici un tratament oral doar o crema pe care o aplic pe mana el ac***a psoriazis.Va multumesc!

Raspunsuri (3)

membru213414

acum 12 ani

Atata timp cat scaunul nu este foarte moale,eu cred ca este foarte normal,mai ingrijorator ar fii poate daca ar fii constipat sau nu ar iesi deloc o zi intreaga.Eu am o fetita de 3 ani jumate si vreau sa iti spun camerge aproape zilnic la toaleta dar face numai acareze,bobite toate adunate una langa alta nu stiu daca ai mai vazut asa ceva iar acest lucru se intampla aproape zilnic.Am intrebat si medici si ea intr-adevar mananca si foarte mult lapte inca dar..asta e fiecare organism reactioneaza altfel.Eu zic ca atata timp cat scaunul este fara probleme copilul tau este foarte ok!

ellapc99

acum 12 ani

multumesc frumos pentru raspuns si nu in ultimul rand sa iti traiasca fetita o seara placuta

membru213414

acum 12 ani

ms la fel:)