buna seara

Diverse

Postata de dianasele cu 12 ani in urma.

am o problema si as dori un raspuns rapid daca se poate.prietenul meu aseara a consumat niste alcool .....de dimineata are arsuri ingrozitoare la stomac,ba mai mult a si vomat .arsurile le are de mai mult timp chiar si in zilele in care nu consuma alcool.as dori sa stiu ce ar trebui sa ii dau sa ii treaca si daca poate fi ceva grav.va multumesc si ast un raspuns rapid

Raspunsuri (1)

andreea

acum 12 ani

Ii dai Omez timp de o luna seara, dupa cina. nu mai mamanca condimentat, nu mai bea acidulat si, sub nicio forma, alcool.
Numai bine!