Buna diminiata fetelor imi puteti da vreo idee?

Diverse

Postata de iasmina157101 cu 13 ani in urma.

Buna diminiata pe saitul acesta imi mai lipezesc si eu gandurile imi place foarte mult ..insa sa las asta deoparte as vrea sa va intreb ceva.... Nu stiu ce se intampla oare e normal ca sfarcurile sau mameloanele ...asa se zice nu? e acelasi lucru sper sa nu gresesc sa fie foarte sensibile ...pana acuma nam avut problema asta insa luna aceasta simt ca o usturime daca le ating si sunt mai sensibile... inainte de asta vreo 2 zile aveam ceva mancarimi nu foarte tare ...poate fi ceva rau? in plus astept sami vina menstruatia cam pe 14 desi nu am mai patit asa ecva pana acuma ...inainte sani mei doar se mareau si atat si deveneau mai durerosi insa partea acea niciodata na fost asa sensibila.multumesc.

Raspunsuri (3)

Bacu Crina

acum 13 ani

Probabil poate fi vorba despre vreo micoza, ceva... chiar nu prea am intalnit situatii de genul asta... Folosesti anticonceptionale? poate sa fie vorba si despre dereglare homonala provocata de anticonceptionale...

mikmok

acum 13 ani

Dupa ce-ti faci dus, sterge-te cu un prosop moale si tamponeaza-te cu ulei de masline sau cumpara-ti crema cu aloe vera care este hidratanta pentru piele.

iasmina157101

acum 13 ani

nu nu folosesc anticonceptionale ...multumesc :)